Skip to main content
  • O firmie Polipol

    POLIPOL

O firmie Polipol

Długoterminowy rozwój – to jest nasza siła. W naszej firmie nie wierzymy w drogę na skróty. Jako czołowy europejski producent w branży mebli tapicerowanych wyróżniamy się innowacyjnymi produktami, silną orientacją na Klienta i wysoką elastycznością. Stały rozwój tych kompetencji postrzegamy jako nasze zadanie. Tu, teraz, a także w przyszłości pełnej sukcesów.

Siła tradycji – producent mebli Polipol

Produkty POLIPOL są wytwarzane ręcznie z zachowaniem rzemieślniczych tradycji. Każdy mebel tapicerowany ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu po ostatni szew, wszystkie detale są projektowane, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Pracujemy tak długo, aż mebel nie osiągnie swojej idealnej postaci.

To właśnie dzięki temu nasze meble są nie tylko trwałe, ale również pięknie wykończone, a przy tym pod każdym względem funkcjonalne. W POLIPOL tworzymy meble na lata, których najważniejszym zadaniem jest służenie Ci jak najlepiej przez jak najdłuższy czas.

Innowacyjność, która zaskakuje

W POLIPOL cenimy tradcyję, ale nie boimy się innowacyjności i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu nasze meble wyposażone są w różnego rodzaju udogodnienia, które sprawiają, że korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność.

Każda funkcja, którą oferują meble POLIPOL, ma jedno zadanie – poprawić Twój komfort i sprawić, by wypoczynku w gronie najbliższych nic nie zakłócało. Nasze projekty są tworzone przede wszystkim z myślą o ludziach oraz w taki sposób, żeby jak najlepiej wpisać się w Twoje codzienne potrzeby.

Wciąż się rozwijamy, by spełniać najwyższe normy jakości

Pomimo licznych sukcesów w naszej branży nie spoczywamy na laurach. Praca jest dla nas pasją, a to oznacza, że przez cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, staramy się poprawiać jakość oraz standardy – nie tylko naszych mebli, ale także współpracy z naszymi Klientami. W POLIPOL to Ty jesteś najważniejszy, dlatego chcemy, żeby nasza współpraca przebiegała idealnie.