LaVita

SKÓRA NATURALNA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE


Szukasz mebli w ponadczasowym stylu i o najwyższej jakości wykonania? Jeśli tak poznaj sofy z kolekcji La Vita, które są dopracowane w każdym detalu. Obicie narożników La Vita wykonane jest ze skóry naturalnej. Taki wybór materiału gwarantuje, że mebel przetrwa lata w doskonałej formie oraz sprawia, że sofy prezentują się elegancko i ekskluzywnie. Narożniki zachwycają też przemyślanymi kształtami i ciekawymi kolorami.

Szlachetna, pełna stylu i pierwszorzędnej jakości


Jednak sam wygląd sof La Vita to nie wszystko. Każdy narożnikz wygodnymi zagłówkami jest starannie zaprojektowany, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Wśród narożników La Vita wszyscy miłośnicy pięknych i przemyślanych wnętrz znajdą propozycję dla siebie – każdy z modeli narożników możesz zaprojektować tak, aby idealnie pasował do Twoich potrzeb!


Narożniki LaVita

Skórzana sofa to ozdoba, ale także najważniejszy element wystroju każdego salonu. To właśnie na niej spędzasz czas z rodziną i przyjaciółmi, wypoczywasz oraz oddajesz się ulubionym rozrywkom. Dlatego sofa powinna być jak najlepiej dopasowana do Twoich wymagań. Zapomnij o meblach, których jedyną zaletą jest ładny wygląd. Skórzane meble tapicerowane dostępne w naszej ofercie przyciągną Twoją uwagę swoją elegancją, ale to ich przemyślany design i funkcjonalność przekonają Cię do ich wyboru.

Każdy z naszych narożników jest wyposażony w liczne funkcje dodatkowe, których zadaniem jest uprzyjemnienie Ci korzystania z niego. Niemal wszystkie moduły sofy możesz ustawić w dowolny sposób, dostosowując je do Twojej ulubionej pozycji. Ruchome zagłówki oraz podłokietniki, a także funkcja Wallaway zapewnią Ci maksimum komfortu. Ponadto narożniki mogą być rozkładane do funkcji spania. Zapomnij jednak o pojedynkach z opornym mechanizmem. Za wysuwanie części łóżkowej odpowiada silnik, co sprawia, że możesz przygotować miejsce dla gości w kilka sekund.

Projektując nasze sofy, nie zapomnieliśmy też o pojemnych szufladach i pojemnikach, które świetnie spiszą się jako dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych użytecznych drobiazgów.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój własny narożnik!

Mehr erfahren

LaVita zeigt Leder in seiner schönsten Form. Von zeitlos und elegant bis zum modernen Urban Style. Das langlebige Naturprodukt ist der Polsterbezug für alle, die klare Akzente in ihren vier Wänden setzen möchten. Höchste Ansprüche erfüllen wir durch individuelle Planbarkeit, durchdachtes Design und intelligente Zusatzfunktionen.
Edel, stilvoll und von erstklassiger Qualität