Skip to main content
  • LaVita

Kolekcja LaVita

Szukasz mebli w ponadczasowym stylu i o najwyższej jakości wykonania? Jeśli tak poznaj sofy z kolekcji La Vita, które są dopracowane w każdym detalu. Obicie narożników La Vita wykonane jest ze skóry naturalnej. Taki wybór materiału gwarantuje, że mebel przetrwa lata w doskonałej formie oraz sprawia, że sofy prezentują się elegancko i ekskluzywnie. Narożniki zachwycają też przemyślanymi kształtami i ciekawymi kolorami.

Szlachetna, pełna stylu i pierwszorzędnej jakości

Jednak sam wygląd sof La Vita to nie wszystko. Każdy narożnikz wygodnymi zagłówkami jest starannie zaprojektowany, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Wśród narożników La Vita wszyscy miłośnicy pięknych i przemyślanych wnętrz znajdą propozycję dla siebie – każdy z modeli narożników możesz zaprojektować tak, aby idealnie pasował do Twoich potrzeb!


Narożniki LaVita

Skórzana sofa to ozdoba, ale także najważniejszy element wystroju każdego salonu. To właśnie na niej spędzasz czas z rodziną i przyjaciółmi, wypoczywasz oraz oddajesz się ulubionym rozrywkom. Dlatego sofa powinna być jak najlepiej dopasowana do Twoich wymagań. Zapomnij o meblach, których jedyną zaletą jest ładny wygląd. Skórzane meble tapicerowane dostępne w naszej ofercie przyciągną Twoją uwagę swoją elegancją, ale to ich przemyślany design i funkcjonalność przekonają Cię do ich wyboru.

Każdy z naszych narożników jest wyposażony w liczne funkcje dodatkowe, których zadaniem jest uprzyjemnienie Ci korzystania z niego. Niemal wszystkie moduły sofy możesz ustawić w dowolny sposób, dostosowując je do Twojej ulubionej pozycji. Ruchome zagłówki oraz podłokietniki, a także funkcja Wallaway zapewnią Ci maksimum komfortu. Ponadto narożniki mogą być rozkładane do funkcji spania. Zapomnij jednak o pojedynkach z opornym mechanizmem. Za wysuwanie części łóżkowej odpowiada silnik, co sprawia, że możesz przygotować miejsce dla gości w kilka sekund.

Projektując nasze sofy, nie zapomnieliśmy też o pojemnych szufladach i pojemnikach, które świetnie spiszą się jako dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych użytecznych drobiazgów.

Co jeszcze oferują narożniki i fotele InScene? Dostosowanie do Twoich potrzeb. Posiadają więc ruchome zagłówki i podłokietniki, które zapewnią Ci wygodę podczas wielogodzinnego przesiadywania. Każda sofa wyposażona jest też w dodatkowe schowki i szuflady, doskonałe do przechowywania różnych Twoich drobiazgów.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój własny narożnik!

Zainteresowaliśmy Ciebie i chciałbyś zobaczyć nasze meble?