Skip to main content
  • Skóra najwyższej jakości mebli Polipol

    SKÓRA NATURALNA I PRZYJEMNA

Skóra najwyższej jakości mebli Polipol

Dlaczego warto wybierać meble skórzane? Przede wszystkim dlatego, że skóra to materiał naprawdę wyjątkowy. Skórzana tapicerka jest nie tylko ekskluzywna i elegancka, ale przede wszystkim praktyczna.

Wysokiej jakości skóra naturalna, którą stosujemy do wyrobu naszych mebli, to przy odpowiedniej pielęgnacji, surowiec praktycznie niezniszczalny. Wystarczy odrobina troski z Twojej strony, aby móc przez lata cieszyć się pięknymi i stylowymi meblami.


Skóra nie jest równa skórze – jakość skóry

ANILINA

Wysokiej jakości, tylko garbowane skóry o bardzo miękkim chwycie. Aniliny są mocne i mają widoczne pory, a to oznacza, że zachowały właściwości oddychania. Szybko przejmują ciepło ciała. Ta piękna, ale również delikatna skóra musi być szczególnie chroniona i konsekwentnie pielęgnowana.

PÓŁ-ANILINA

Po garbowaniu nakłada się na nią delikatnie pokrywającą warstwę farby. Cienka warstwa pokrywająca sprawia, że skóra jest mniej wrażliwa, ale zachowuje przyjemny i miękki dotyk. Ma względnie równomierną kolorystykę (częściowo widoczne są cechy naturalne).

PIGMENTOWANA

Tu również wykorzystuje się skory o naturalnych cechach. Skóry pigmentowane są szczególnie odporne, dzięki pokryciu kolorową warstwą lakierowaną. Taka skóra jest bardzo mocna i przyjazna całej rodzinie.


Twoj narożnik – twoj kolor

Doradca chętnie udzieli Państwu informacji, jaka skóra i jaka kolorystyka dostępna jest w danej kolekcji.

Różne kolory skóry narożników Polipol

W Polipol znajdziesz propozycje mebli w niemal wszystkich odcieniach tęczy. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo szeroki wzornik kolorów obić, dzięki czemu bez problemu wybierzesz komplet wypoczynkowy najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Z naszą pomocą stworzysz atrakcyjne oraz funkcjonalne wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Co sprawia, że skóra stosowana w meblach
Polipol jest wyjątkowa?

W Polipol znamy wszystkie sekrety mebli skórzanych. Wśród naszych propozycji znajdziesz delikatną i miękką anilinę, praktyczną i wytrzymałą pół-anilinę, a także wyjątkowo odporne skóry pigmentowane.

Nie wiesz, który rodzaj skóry wybrać, lub jaki kolor mebli najlepiej będzie pasował do Twojego mieszkania? W Polipol możesz skorzystać z usług profesjonalnego doradcy, który pomoże Ci podjąć decyzję.