Skip to main content
  • Nieograniczony relaks

    WALLAWAY

Nieograniczony relaks

Więcej wygody dzięki funkcji wypoczynku niewymagającej odsuwania mebla od ściany. Funkcję WallAway wybiera się indywidualnie na każde siedzenie, a na życzenie może być ona regulowana ręcznie lub silnikiem elektrycznym.

Naciśnięcie przycisku przesuwa podparcie nóg na wysokość siedzenia, a siedzenie wysuwa do przodu w położenie wypoczynkowe. Następnie siedzenie przesuwa się dalej w przód, a kąt oparcia otwiera się do przyjemniej pozycji leżenia. Podczas uruchamiania funkcji WallAway oparcie sofy pozostaje przez cały czas z dala od ściany.

Regulowane oparcia Polipol – WallAway

Regulowane oparcia Polipol zapewniają bardziej komfortowy wypoczynek, a przy tym zabezpieczają ściany salonu przed ewentualnymi uszkodzeniami. Co więcej, przedłużają żywotność samej sofy. Ta funkcja to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Co sprawia, że WallAway Polipol jest tak wyjątkowy?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na opcję obsługiwaną ręcznie, czy też w pełni zautomatyzowaną, funkcja Wallaway spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Tylko jeden ruch dzieli Cię od przyjemnego wypoczynku. Funkcja Wallaway sprawia, że mebel staje się bardziej funkcjonalny, a to, że wszystkie siedzenia działają niezależnie, pozwoli uniknąć domowych walk o najwygodniejsze miejsce na sofie.