Skip to main content
  • Elementy wysuwane w meblach Polipol

    Element wysuwany

Elementy wysuwane w meblach Polipol

Jeśli ktoś woli leżeć na sofie, zamiast siedzieć, zadba o to wysuwany element, który pogłębia powierzchnię siedzenia. Element wysuwany ze zmotoryzowanym napędem gwarantuje szersze siedzenie lub powierzchnię leżenia na ok. 19 cm. W ten sposób w salonie powstaje dodatkowe, wygodne miejsce do siedzenia. W przypadku obsługi ręcznej powierzchnię siedzenia można wysunąć na ok. 13 cm do przodu.

Maksimum wygody dzięki wysuwanemu elementowi w narożnikach Polipol

Marzysz o tym, żeby błogo wyciągnąć się na sofie, ale nie masz ochoty rozkładać całego mebla? Z myślą właśnie o takich sytuacjach, powstał nasz element wysuwany. Wystarczy jeden ruch, żeby przekształcić siedzisko sofy w leżankę, na której można położyć się z ulubioną książką lub uciąć sobie popołudniową drzemkę.

To, co wyróżnia meble Polipol – element wysuwany

Element wysuwany w meblach Polipol sprawia, że nasze sofy są naprawdę wyjątkowe. Tworząc nasze meble, dokładamy starań, aby ich projekty rozwiązywały wszystkie problemy, na jakie możesz natrafić podczas używania tradycyjnych kompletów wypoczynkowych. Właśnie z tego powodu nasze sofy są tak wyjątkowe. W Polipol projektujemy meble nie tylko z myślą o ich wyglądzie, lecz także funkcjonalności. To wszystko sprawia, że nasze propozycje zachwycają designem pod każdym względem.