Funkcjonalna półka w meblach Polipol


Poprzez odwrócenie oparcia w jednej chwili mamy do dyspozycji mały stolik ze zintegrowanym gniazdem i złączem USB. Dzięki temu pilot czy filiżanka zawsze są pod ręką. Za pomocą złącza USB można ponadto w każdej chwili naładować urządzenia mobilne – to jeszcze jedna funkcja, która nieco upraszcza każdy dzień. Powierzchnia półki jest zawsze dostarczana w kolorze nóg.


Wszystko pod ręką – półka funkcjonalna w narożnikach Polipol


Bardzo często zdarza się, że sielskie i leniwe popołudnie na sofie jest zakłócane przez irytujące drobiazgi, np. pilot do telewizora, który znajduje się poza zasięgiem ręki. Z funkcjonalną półką nic nie przerwie Twojego wypoczynku. Projektując ten dodatek, pomyśleliśmy o wszystkich ewentualnych niedogodnościach, na jakie możesz być narażony na zwykłej kanapie i dołożyliśmy starań, żeby całkowicie je wyeliminować.


Innowacja, czyli to, co wyróżnia markę Polipol


Dzięki funkcjonalnej półce sofy Polipol to meble nowoczesne, które nie tylko zachwycają eleganckim i ponadczasowym designem, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Funkcjonalna półka jest tylko jednym z wielu udogodnień, w które wyposażyliśmy nasze sofy. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.