Skip to main content
  • Półki funkcjonalne w meblach Polipol

    Funkcjonalna półka

Półki funkcjonalne w meblach Polipol

Poprzez odwrócenie oparcia w jednej chwili mamy do dyspozycji mały stolik ze zintegrowanym gniazdem i złączem USB. Dzięki temu pilot czy filiżanka zawsze są pod ręką. Za pomocą złącza USB można ponadto w każdej chwili naładować urządzenia mobilne – to jeszcze jedna funkcja, która nieco upraszcza każdy dzień. Powierzchnia półki jest zawsze dostarczana w kolorze nóg.

Wszystko pod ręką – półka funkcjonalna w narożnikach Polipol

Bardzo często zdarza się, że sielskie i leniwe popołudnie na sofie jest zakłócane przez irytujące drobiazgi, np. pilot do telewizora, który znajduje się poza zasięgiem ręki. Z funkcjonalną półką nic nie przerwie Twojego wypoczynku. Projektując ten dodatek, pomyśleliśmy o wszystkich ewentualnych niedogodnościach, na jakie możesz być narażony na zwykłej kanapie i dołożyliśmy starań, żeby całkowicie je wyeliminować.

Innowacja, czyli to, co wyróżnia markę Polipol

Dzięki funkcjonalnej półce sofy Polipol to meble nowoczesne, które nie tylko zachwycają eleganckim i ponadczasowym designem, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Funkcjonalna półka jest tylko jednym z wielu udogodnień, w które wyposażyliśmy nasze sofy. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.