Emotion

WSZECHSTRONNA I NOWOCZESNA


Niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym studio, czy w ogromnym domu, salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w Twoim domu lub mieszkaniu. To tam wypoczywasz, oddajesz się swojemu hobby, spędzasz czas w gronie rodziny, czy organizujesz spotkania towarzyskie. Dlatego meble, które znajdą się w Twoim salonie, powinny spełniać kilka ważnych wymogów. Muszą być wygodne, funkcjonalne, ale przy tym również reprezentacyjne i najlepiej – ponadczasowe, tak aby szybko zmieniające się mody nie odebrały uroku Twojemu pokojowi dziennemu.

Przemyślana, wszechstronna i nowoczesna.


Gdzie takie znaleźć? Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wykonania i klasykę, a przy tym lubisz niebanalne rozwiązania w aranżacjach wnętrz, zwróć uwagę na meble wypoczynkowe tapicerowane Emotion, a w szczególności na narożniki obite tkaninami. Z nim stworzysz estetyczne i wygodne wnętrze. A przebywanie w takim pomieszczeniu będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Wygodny materiałowy narożnik oraz praktyczny fotel, w którym można rozkosznie się zanurzyć, sprawią, że w Twoim salonie zapanuje przytulna i domowa atmosfera.


Sofy Emotion

Meble tapicerowane Emotion to prawdziwie nowoczesne rozwiązania, które zaskoczą Cię nie tylko pomysłowym designem, ale także dodatkowymi funkcjami. Spodziewasz się gości? Wystarczy jeden ruch ręką, żeby Twoja sofa przekształciła się w wygodne łóżko. Nie masz gdzie schować poduszek i koców? Z meblami Emotion nie problem! Wszystkie narożniki są wyposażone w praktyczne schowki i szuflady.

Co więcej, zarówno sofy, jak i fotele możesz całkowicie dopasować do swoich potrzeb – nie tylko pod względem projektu i dodatków. Meble mają ruchome zagłówki, siedziska i podłokietnik, które możesz ustawić w taki sposób, żeby było Ci jak najwygodniej. Dzięki naszym zestawom wypoczynkowym zapomnisz, jak to jest nie móc znaleźć sobie pozycji.

Sprawdź ofertę mebli wypoczynkowych Emotion i stwórz z nimi swoje wymarzone wnętrze!

Mehr erfahren

LaVita zeigt Leder in seiner schönsten Form. Von zeitlos und elegant bis zum modernen Urban Style. Das langlebige Naturprodukt ist der Polsterbezug für alle, die klare Akzente in ihren vier Wänden setzen möchten. Höchste Ansprüche erfüllen wir durch individuelle Planbarkeit, durchdachtes Design und intelligente Zusatzfunktionen.
Edel, stilvoll und von erstklassiger Qualität

  • Meble Polipol
  • Emotion – narożniki i sofy ze skóry naturalnej i tkanin