Skip to main content
  • Nasz Standard: Sztuka rzemieślnicza po ostatni detal

    Jakość

Nasz Standard:
Sztuka rzemieślnicza po ostatni detal

Meble tapicerowane firmy POLIPOL, to pierwszorzędna jakość wykonania.

Każdy mebel tapicerowany ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu po ostatni szew, wszystkie detale są projektowane, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Wszystkie detale są projektowane, testowane i optymalizowane w twórczej atmosferze, aż przyjmą idealną postać. Doświadczone ręce dbają również o optymalną współpracę konstrukcji nośnej, tapicerki i materiałów obiciowych.

W każdej chwili proces możemy zintegrować z życzeniami klientów, trendami czy nowymi technologiami. W ten sposób powstają innowacyjne i trwałe meble – to nasze zadanie.

Meble POLIPOL są produkowane zgodnie z rzemieślniczą tradycją. Czuje się to w każdym elemencie mebla. Z wielką starannością nasz, znakomicie wykształcony, personel dba na stolarni, jak również w zakładzie tapicerskim i szwalni, o najwyższy standard rzemiosła.

Surowce pierwszej klasy, to kolejny warunek najlepszej jakości.

Z tego powodu, na przykład, konstrukcja ramy opiera się wyłącznie na wysokowartościowych materiałach. Nasi doświadczeni tapicerzy wykorzystują wytrzymałe pianki, a wybierane przez firmę POLIPOL materiały obiciowe muszą odpowiadać najwyższym standardom. W ten sposób spełniamy życzenie naszych klientów, którzy chcą posiadać meble, z których przez długie lata będą czerpać zadowolenie.

Perfekcja formy i funkcji.

Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”. Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska.

„Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.

„Złote M” można znaleźć, jako zawieszka, naklejka lub etykieta bezpośrednio na meblach lub w informacjach o produkcie.

Więcej informacji na temat znaku jakości można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: