Skip to main content
  • Element sofy, dzięki któremu się wyśpisz!

    Funkcja spania

Element sofy, dzięki któremu się wyśpisz!

Ktoś zapowiedział się z wizytą? To nie problem, ponieważ na życzenie jest do dyspozycji funkcja spania. W ten sposób w jednej chwili z przytulnego miejsca do siedzenia uzyskujemy wygodne łóżko dla gości.

Jak działa funkcja spania w meblach Polipol?

To bardzo proste – wystarczą dwa ruchy, aby przekształcić nasze wygodne sofy w nie mniej komfortowe, podwójne łóżka. Funkcja spania w meblach Polipol została zaprojektowana w taki sposób, aby nawet bez najmniejszego wysiłku można było rozłożyć sofę i przemienić ją w wygodne łóżko.

Co więcej, dzięki funkcji spania sofy Polipol to doskonały wybór zarówno do dużych mieszkań, jak i niewielkich studio. Nowoczesna technologia i niezwykle wygodny materac sprawią, że na naszej sofie wyśpisz się równie wygodnie, jak w tradycyjnym łóżku.

Solidnie i na lata – funkcja spania w narożnikach Polipol

Przekształcenie sofy w łóżko jest naprawdę łatwe. Cała operacja odbywa się przy użyciu metalowego uchwytu, a do uzyskania dodatkowej powierzchni wystarczy jeden ruch. Zapomnij o szarpaniu i walce z meblem. Nowoczesna technologia gwarantuje lekką i niezawodną pracę mechanizmu.