Skip to main content
  • Narożniki z regulowanym oparciem

    Narożniki

Narożniki z regulowanym oparciem

Oglądając telewizję, czytając lub grając, lubisz rozsiąść się wygodnie? Wychodzimy z założenia, że dobry narożnik powinien dostosować się do wymagań użytkownika i właśnie dlatego proponujemy narożniki z regulowanym oparciem. Poznaj rozwiązania, w jakie wyposażamy oferowane meble – dostosuj wybrany narożnik do swoich potrzeb i odpoczywaj tak, jak lubisz.Narożniki z przesuwanym oparciem dla maksymalnego komfortu

Przesuwane oparcie to jedna z funkcji, w które wyposażamy oferowane narożniki. Narożnik z ruchomym oparciem, jak wskazuje jego nazwa, pozwala zmienić kąt pochylenia oparcia lub przesunąć je w płaszczyźnie poziomej, wpływając w ten sposób na głębokość siedziska. Wszystko po to, aby wypoczynek był głęboki i maksymalnie komfortowy. Co więcej, regulacja parametrów oparcia nie zawsze odbywa się ręcznie – niektóre narożniki z przesuwanym oparciem zostały wyposażone w silnik, co pozwala zmienić ustawienia bez wstawania. Wystarczy w tym celu tylko nacisnąć sprytnie ukryty przycisk.

W naszych meblach tapicerowanych stosujemy różne rozwiązania. Chcesz zamówić narożniki z przesuwanym oparciem? Zobacz, jak rozwiązujemy kwestię regulacji oparcia w oferowanych narożnikach:

  • system WallAway pozwala na ustawienie zarówno zagłówka, jak i podparcia pod nogi – narożniki z ruchomymi zagłówkami mogą mieć regulację ręczną lub sterowaną silnikiem;
  • silnik pozwalający na odchylenie oparcia narożnika i jednocześnie wysunięcie fotela longchair – wystarczy nacisnąć jeden przycisk;
  • regulacja głębokości siedzenia – narożniki z przesuwanym oparciem, które zostały wyposażone w tę opcję, pozwalają zmienić głębokość siedzenia poprzez cofnięcie poduszki oparcia.

Narożniki z ruchomym oparciem w różnych stylach i wariantach

Wyposażenie narożnika w mechanizm pozwalający zmieniać położenie oparcia to rozwiązanie z zakresu funkcjonalności. Narożniki z ruchomym oparciem – podobnie jak narożniki do salonu z funkcją spania – można też spersonalizować. Rezultat? Mebel o wysokich walorach estetycznych, który wpisuje się w przestrzeń zaaranżowaną w duchu na przykład klasycznym, hampton, skandynawskim, eklektycznym, vintage czy loftowym. W zależności od kolekcji umożliwiamy klientom wybór między innymi materiału, jego koloru, kształtu nóżek i kombinacji modułów.

Aby narożnik z przesuwanym oparciem spełniał oczekiwania użytkownika, może też zostać wyposażony w dodatkowe funkcje oraz rozwiązania podnoszące komfort użytkowania. Przykładowe dostępne rozwiązania to:

  • regulacja podłokietników – mogą one być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, co docenią osoby wykorzystujące narożnik z ruchomym oparciem do codziennej lektury;
  • funkcjonalna półka – jeżeli narożnik z przesuwanym oparciem został wyposażony w to akcesorium, to możliwe jest szybkie przekształcenie oparcia w półkę ze zintegrowanym gniazdem zasilającym i USB;
  • regulacja wysokości siedziska – dostępne są dwie wysokości.

Planujesz kupić narożnik z regulowanym oparciem, który będzie wyposażony w funkcję spania? Rozważ wypełnienie boxspring, dzięki któremu materac dopasuje się do sylwetki użytkownika.

Narożniki z regulowanym oparciem – trwałość na lata od Polipol

Produkujemy narożniki z regulowanym oparciem, a także narożnik z wysuwanym siedziskiem. Nasze meble są wyjątkowe – wytwarzamy je ręcznie i personalizujemy zgodnie ze wskazówkami klienta, rezultatem czego są unikalne produkty. To sprawdzone połączenie, które pozwala nam czuwać nad jakością naszych wyrobów i jednocześnie zapewnić pożądany przez klienta układ, odcień i detale (na przykład proste, wysokie nóżki z matowym wykończeniem).

Lubisz rozwiązania na lata? My również. Nasze narożniki z ruchomym oparciem to meble tapicerowane lub skórzane wyposażone w sprawdzone mechanizmy. Nie musisz się obawiać, że silnik przestanie pracować po kilku użyciach lub mechanizm do ręcznego sterowania zacznie się zacinać – korzystamy z trwałych, niezawodnych i łatwych w obsłudze rozwiązań. Sprawdź aktualnie dostępne propozycje i zmień narożnik na taki, który dostosuje się do Twoich oczekiwań.