Skip to main content
  • Filozofia marki Polipol

    POLIPOL

Filozofia marki Polipol

POLIPOL to zarządzane konserwatywnie przedsiębiorstwo – ale z nowoczesnym podejściem. Mimo stałego wzrostu pozostajemy wierni naszym korzeniom i zasadom średniego przedsiębiorstwa.

W POLIPOL wyznajemy zasadę, że meble nie są produktem jednorazowym. Według nas są to produkty, które powinny służyć Ci przez lata. Właśnie dlatego wszystkie nasze wyroby wytwarzane są z prawdziwą troską zarówno o ich jakość, jak i funkcjonalność.

POLIPOL, to więcej niż wyjątkowe produkty. W kontaktach z naszymi Klientami, partnerami handlowymi oraz współpracownikami w pierwszej kolejności stawiamy na wysoki poziom uznania – będącego dla nas podstawą udanej i pełnej szacunku współpracy oraz ważnym filarem kultury przedsiębiorstwa.

Standardy, które nas wyróżniają

Człowiek stoi w centrum naszych dokonań. Produkujemy meble tapicerowane, które odpowiadają stylowi życia. Przemyślane, komfortowe i najwyższej jakości. Meble, które cieszą i wspierają komunikację, ponieważ spędza się na nich czas wspólnie, wygodnie i w pełnym odprężeniu. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na cieszenie się obecnością najbliższych (lub przyjemne chwile w samotności), bez żadnych zakłóceń.

Pasja, czyli to, co łączy pracowników Polipol

Uzyskanie tak dobrych rezultatów nie byłoby możliwe, gdyby nie doświadczenie, umiejętności oraz przede wszystkim pasja naszych pracowników, którzy naprawdę kochają to, co robią.

Nasi specjaliści dbają o każdy najdrobniejszy szczegół procesu produkcyjnego oraz o to, żeby ich wyroby były perfekcyjne. To właśnie sprawia, że wszystkie meble wychodzące z naszych pracowni są wykończone z zachowaniem najwyższych standardów.

Marka Polipol robi wszystko z myślą o Tobie

Nasz każdy projekt powstaje z myślą o Kliencie, czyli właśnie o Tobie. Staramy się przewidywać Twoje potrzeby i ciągle szukamy nowych rozwiązań i inspiracji. Ponadto, osobom decydującym się na zakupy w naszym sklepie pozostawiamy dużą dowolność przy składaniu zamówienia. W POLIPOL to Ty wybierasz materiał, kolor i dodatki, nadając naszym projektom indywidualnego charakteru.