Skip to main content
  • Inscene

Kolekcja InScene

Narożniki w kształcie litery U do salonu to jeden z najsilniejszych trendów, który nie słabnie już od kilku sezonów. Obszerna narożna sofa zapewnia nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również – wbrew pozorom, pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju gościnnym, ponieważ z powodzeniem zastępuje niemal cały komplet wypoczynkowy.

Młoda, trendy i elastyczna


Nie można jednak zapominać, że taki narożnik to poważna inwestycja. Dlatego decydując się na zakup nowoczesnej sofy, najlepiej wybierać model, który zadowoli Cię pod każdym względem. Takie sofy znajdziesz na przykład w naszej linii InScene. Zarówno duże, jak i mniejsze narożniki oraz sofy dostępne w naszym asortymencie, pozwolą Ci odpowiednio zagospodarować przestrzeń i stworzyć wnętrze Twoich marzeń!


Materiałowy narożnik InScene

Dowolny materiałowy narożnik z fotelem z linii InScene zachwyca przede wszystkim bardzo oryginalnym projektem. Kolekcja jest nowoczesna i dynamiczna. Pasuje do modnych wnętrz w stylu holenderskim i loftów, ale przy tym jest ciepła, domowa i przytulna.

Abyś mógł dopasować meble do swojego wnętrza, dostępne są w różnej formie, kolorach i obiciach. Możesz wybierać spośród wielu materiałowych obić, dobierając ich odpowiedni odcień. Każda sofa i fotel InScene kusi wygodą oraz najwyższą jakością wykonania, gwarantując Ci komfort użytkowania.

Co jeszcze oferują narożniki i fotele InScene? Dostosowanie do Twoich potrzeb. Posiadają więc ruchome zagłówki i podłokietniki, które zapewnią Ci wygodę podczas wielogodzinnego przesiadywania. Każda sofa wyposażona jest też w dodatkowe schowki i szuflady, doskonałe do przechowywania różnych Twoich drobiazgów.

Poznaj kolekcję mebli InScene i wybierz zestaw dla siebie!

Zainteresowaliśmy Ciebie i chciałbyś zobaczyć nasze meble?