Skip to main content
  • Szuflady w meblach Polipol

    Szuflada

Szuflady w meblach Polipol

Koce, pościel czy dodatkowe poduszki – szuflady są dodatkowym schowkiem, do którego mamy nieograniczony dostęp. Dzięki temu można zachować porządek, nie marnując wolnego miejsca.

Szuflada w narożniku Polipol – zapanuj nad przestrzenią

Sofa z pojemnymi szufladami to najbardziej praktyczny mebel do salonu, jaki można sobie wyobrazić. Dzięki dodatkowej szufladzie zyskujesz sporą przestrzeń na różnego rodzaju drobiazgi. Obszerne szuflady pomogą Ci utrzymać porządek w pokoju, a także uratują w sytuacji, gdy przyjdą niezapowiedziani goście.

Co więcej, nasze szuflady zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich używanie było prawdziwą przyjemnością. Lekki oraz niezawodny mechanizm gwarantuje, że korzystanie z szuflady nie będzie żadnym problemem.

Więcej miejsca dzięki szufladzie w meblach Polipol

Jeśli nigdy nie wiesz, gdzie przechowywać dodatkowe koce, poduszki i inne drobiazgi, sofa z szufladą będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Niewidoczna szuflada ukryta sprytnie we wnętrzu sofy to dodatkowa przestrzeń, którą możesz dowolnie zagospodarować. Wystarczy kilka ruchów, aby w Twoim salonie zapanował ład i porządek.

Co więcej, szczelna szuflada chroni schowane w niej przedmioty przed kurzem i zabrudzeniami. Z pewnością docenisz jej funkcjonalność.