POLIPOL. adres wydawniczy

Informacje zgodnie z § 5 TMG

POLIPOL international gmbh
Diepenauer Heide 1
31603 Diepenau

rejestr handlowy: HRB 202711
Sąd rejestrowy: Amtsgericht Walsrode

Reprezentowani przez dyrektorów zarządzających:
Marc Greve, Hajo Hartmann

Kontakt

Telefon: +49 (5775) 9680-100
Faks: +49 (5775) 968088-100
E-mail: office@polipol.de

Projektowanie i realizacja

echtagentur - design & kommunikation
www.echtagentur.de

VAT ID

Sales tax identification number according to § 27 a of the Sales Tax Law:
DE 274 193 917, CZ 682 819 000

Rozstrzyganie sporów UE

Komisja Europejska udostępnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (ODR): https: //ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail można znaleźć powyżej w informacji o witrynie.

Nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do udziału w postępowaniu rozstrzygającym spory przed konsumencką radą arbitrażową.

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawcy jesteśmy odpowiedzialni za własne treści tych stron internetowych zgodnie z ust. 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Jednak według ust. 8 do 10 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG), dostawcy usług nie są zobowiązani do stałego monitorowania przesłanych lub przechowywanych informacji ani do wyszukiwania dowodów wskazujących na nielegalne działania.

Prawne zobowiązania do usuwania informacji lub blokowania korzystania z informacje pozostają niekwestionowane. W takim przypadku odpowiedzialność jest możliwa tylko w momencie wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Nielegalne treści zostaną usunięte natychmiast po uzyskaniu o nich wiedzy.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich. Nie mamy żadnego wpływu na zawartość tych stron, dlatego nie możemy gwarantować za te treści. Dostawcy lub administratorzy stron, do których prowadzą linki, są zawsze odpowiedzialni za własne treści.

Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie zostały wykryte w momencie umieszczania linków. Nie można narzucić stałego monitorowania treści stron, do których prowadzą linki, bez uzasadnionych wskazań, że doszło do naruszenia prawa. Nielegalne linki zostaną usunięte natychmiast po uzyskaniu o nich wiedzy.

Prawa autorskie

Treści i kompilacje publikowane na tych stronach przez dostawców podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie, a także wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza zakresem prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych witryn jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego.
Komercyjne wykorzystanie naszych treści bez zgody autora jest zabronione.

Prawa autorskie stron trzecich są przestrzegane, o ile zawartość na tych stronach internetowych nie pochodzą od dostawcy. Wkłady osób trzecich na tej stronie są oznaczone jako takie. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenia prawa autorskiego, poinformuj nas o tym. Takie treści zostaną natychmiast usunięte.