POLIPOL

Kolekcje

Skóra naturalna w najpiękniejszej formie

Wszechstronna i nowoczesna

Młoda, trendy i elastyczna

Nasz produkt

Kontakt

SKÓRA  NATURALNA I PRZYJEMNA

  • Meble Polipol
  • Nasz produkt
  • Skóra naturalna idealnie pasuje do każdego wnętrza

Skóra to ...


... produkt naturalny szczególnego rodzaju, który posiada swoje niezmienne cechy. Skóra wnosi odrobinę natury do powierzchni mieszkalnej.

Prawdziwa skóra oddycha, jest miła w dotyku, łatwa w pielęgnacji i ponadczasowo elegancka. Prawdziwa skóra żyje. To przyjemny i całkowicie naturalny materiał.

Meble tapicerowane ze skóry emanują naturalną wygodą i miękkością, co poprawia komfort wypoczynku. A ponadto: Nie ma niczego, co byłoby bardziej higieniczne niż skóra – jeśli jest odpowiednio pielęgnowana. Nie bez powodu alergikom zaleca się meble tapicerowane ze skóry!

Niektóre z naszych skór zostały "Longlife" uszlachetnione i dzięki temu oferują wyjątkowy efekt Anti-Aging. Uszlachetnienie LongLife chroni skórę przed starzeniem i gwarantuje wysoką trwałość.

Na łatwą pielęgnację i wysoką odporność na światło udzielamy 5.letniej gwarancji.Skóra nie jest równa skórze – jakość skóry

Anilina

Wysokiej jakości, tylko garbowane skóry o bardzo miękkim chwycie. Aniliny są mocne i mają widoczne pory, a to oznacza, że zachowały właściwości oddychania. Szybko przejmują ciepło ciała. Ta piękna, ale również delikatna skóra musi być szczególnie chroniona i konsekwentnie pielęgnowana.

pół-Anilina

Po garbowaniu nakłada się na nią delikatnie pokrywającą warstwę farby. Cienka warstwa pokrywająca sprawia, że skóra jest mniej wrażliwa, ale zachowuje przyjemny i miękki dotyk. Ma względnie równomierną kolorystykę (częściowo widoczne są cechy naturalne).

pigmentowana

Tu również wykorzystuje się skory o naturalnych cechach. Skóry pigmentowane są szczególnie odporne, dzięki pokryciu kolorową warstwą lakierowaną. Taka skóra jest bardzo mocna i przyjazna całej rodzinie.

Twoj narożnik – twoj kolor

Doradca chętnie udzieli Państwu informacji, jaka skóra i jaka kolorystyka dostępna jest w danej kolekcji.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok