POLIPOL

Kolekcje

Młoda, trendy i elastyczna

Wszechstronna i nowoczesna

Skóra naturalna w najpiękniejszej formie

Nasz produkt

Kontakt

SKÓRA  NATURALNA I PRZYJEMNA

Skóra to ...


... produkt naturalny szczególnego rodzaju, który posiada swoje niezmienne cechy. Skóra wnosi odrobinę natury do powierzchni mieszkalnej.

Prawdziwa skóra oddycha, jest miła w dotyku, łatwa w pielęgnacji i ponadczasowo elegancka. Prawdziwa skóra żyje. To przyjemny i całkowicie naturalny materiał.

Meble tapicerowane ze skóry emanują naturalną wygodą i miękkością, co poprawia komfort wypoczynku. A ponadto: Nie ma niczego, co byłoby bardziej higieniczne niż skóra – jeśli jest odpowiednio pielęgnowana. Nie bez powodu alergikom zaleca się meble tapicerowane ze skóry!

Niektóre z naszych skór zostały "Longlife" uszlachetnione i dzięki temu oferują wyjątkowy efekt Anti-Aging. Uszlachetnienie LongLife chroni skórę przed starzeniem i gwarantuje wysoką trwałość.

Na łatwą pielęgnację i wysoką odporność na światło udzielamy 5.letniej gwarancji.Skóra nie jest równa skórze – jakość skóry

Anilina

Wysokiej jakości, tylko garbowane skóry o bardzo miękkim chwycie. Aniliny są mocne i mają widoczne pory, a to oznacza, że zachowały właściwości oddychania. Szybko przejmują ciepło ciała. Ta piękna, ale również delikatna skóra musi być szczególnie chroniona i konsekwentnie pielęgnowana.

pół-Anilina

Po garbowaniu nakłada się na nią delikatnie pokrywającą warstwę farby. Cienka warstwa pokrywająca sprawia, że skóra jest mniej wrażliwa, ale zachowuje przyjemny i miękki dotyk. Ma względnie równomierną kolorystykę (częściowo widoczne są cechy naturalne).

pigmentowana

Tu również wykorzystuje się skory o naturalnych cechach. Skóry pigmentowane są szczególnie odporne, dzięki pokryciu kolorową warstwą lakierowaną. Taka skóra jest bardzo mocna i przyjazna całej rodzinie.

Twoj narożnik – twoj kolor

Doradca chętnie udzieli Państwu informacji, jaka skóra i jaka kolorystyka dostępna jest w danej kolekcji.
  • Meble Polipol
  • Nasz produkt
  • Skóra naturalna idealnie pasuje do każdego wnętrza