POLIPOL

Kolekcje

Skóra naturalna w najpiękniejszej formie

Wszechstronna i nowoczesna

Młoda, trendy i elastyczna

Nasz produkt

Kontakt

  • Meble Polipol
  • Nasz produkt
  • Jakość, najwyższe standardy, dopracowanie szczegółów mebli

Jakość

Nasz Standard: 
Sztuka rzemieślnicza po ostatni detal


Meble tapicerowane firmy POLIPOL, to pierwszorzędna jakość wykonania.
Każdy mebel tapicerowany ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu po ostatni szew, wszystkie detale są projektowane, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Wszystkie detale są projektowane, testowane i optymalizowane w twórczej atmosferze, aż przyjmą idealną postać. Doświadczone ręce dbają również o optymalną współpracę konstrukcji nośnej, tapicerki i materiałów obiciowych.
W każdej chwili proces możemy zintegrować z życzeniami klientów, trendami czy nowymi technologiami. W ten sposób powstają innowacyjne i trwałe meble – to nasze zadanie.

Meble POLIPOL są produkowane zgodnie z rzemieślniczą tradycją. Czuje się to w każdym elemencie mebla. Z wielką starannością nasz, znakomicie wykształcony, personel dba na stolarni, jak również w zakładzie tapicerskim i szwalni, o najwyższy standard rzemiosła.

Surowce pierwszej klasy, to kolejny warunek najlepszej jakości.
Z tego powodu, na przykład, konstrukcja ramy opiera się wyłącznie na wysokowartościowych materiałach. Nasi doświadczeni tapicerzy wykorzystują wytrzymałe pianki, a wybierane przez firmę POLIPOL materiały obiciowe muszą odpowiadać najwyższym standardom. W ten sposób spełniamy życzenie naszych klientów, którzy chcą posiadać meble, z których przez długie lata będą czerpać zadowolenie.

Perfekcja formy i funkcji.


Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok