POLIPOL

Kolekcje

Młoda, trendy i elastyczna

Wszechstronna i nowoczesna

Skóra naturalna w najpiękniejszej formie

Nasz produkt

Kontakt

Szuflada – meble Polipol


Koce, pościel czy dodatkowe poduszki – szuflady są dodatkowym schowkiem, do którego mamy nieograniczony dostęp. Dzięki temu można zachować porządek, nie marnując wolnego miejsca.


Szuflada w narożniku Polipol – zapanuj nad przestrzenią


Sofa z pojemnymi szufladami to najbardziej praktyczny mebel do salonu, jaki można sobie wyobrazić. Dzięki dodatkowej szufladzie zyskujesz sporą przestrzeń na różnego rodzaju drobiazgi. Obszerne szuflady pomogą Ci utrzymać porządek w pokoju, a także uratują w sytuacji, gdy przyjdą niezapowiedziani goście.

Co więcej, nasze szuflady zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich używanie było prawdziwą przyjemnością. Lekki oraz niezawodny mechanizm gwarantuje, że korzystanie z szuflady nie będzie żadnym problemem.


Więcej miejsca dzięki szufladzie w meblach Polipol


Jeśli nigdy nie wiesz, gdzie przechowywać dodatkowe koce, poduszki i inne drobiazgi, sofa z szufladą będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Niewidoczna szuflada ukryta sprytnie we wnętrzu sofy to dodatkowa przestrzeń, którą możesz dowolnie zagospodarować. Wystarczy kilka ruchów, aby w Twoim salonie zapanował ład i porządek.

Co więcej, szczelna szuflada chroni schowane w niej przedmioty przed kurzem i zabrudzeniami. Z pewnością docenisz jej funkcjonalność.


  • Meble Polipol
  • Funkcje
  • Szuflada – element mebli wypoczynkowych, dodatkowy schowek