POLIPOL

Kolekcje

Młoda, trendy i elastyczna

Wszechstronna i nowoczesna

Skóra naturalna w najpiękniejszej formie

Nasz produkt

Kontakt

Pojemnik - meble Polipol


Wiemy, jak ważne jest mądre wykorzystanie przestrzeni pokoju. Dlatego nasze zestawy meblowe i podnóżki oferują dodatkowy pojemnik na wszystkie rzeczy, które chcesz mieć pod ręką. Miejsce pod powierzchnią siedzenia jest łatwo dostępne i przestronne, żeby można tam było przechowywać również pościel i poduszki.


Mnóstwo zastosowań – sprawdź pojemnik w meblach Polipol


W każdym mieszkaniu znajdują się rzeczy, dla których nie sposób znaleźć miejsca. W takiej sytuacji pojemny schowek jest niezastąpiony. Co jednak zrobić, jeśli metraż lub wystrój nie pozwalają Ci na wstawienie dodatkowej szafki? Najlepiej wybrać rozwiązanie praktyczne, a przy tym niewidoczne, czyli meble Polipol z wbudowanym pojemnikiem. Nasze sofy i otomany z funkcjonalnymi pojemnikami sprawią, że w Twoim salonie zawsze będzie panował ład i porządek.


Meble Polipol – zwiększ funkcjonalność dzięki pojemnikowi


W Polipol dbamy nie tylko o wygląd, lecz również użytkowość naszych mebli. Z tego powodu nasze wszystkie propozycje zachwycają wyglądem, a także zaskakują funkcjonalnością. Obszerne pojemniki to tylko jedno z wielu udogodnień, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszych kolekcjach. Dowiedz się, co jeszcze kryją meble Polipol.


  • Meble Polipol
  • Funkcje
  • Pojemnik - miejsce na przechowywanie koców i pościeli